Iskolapszichológusi tájékoztatás

Tisztelt Szülők!

Ezúton tájékoztatom Önöket, hogy az iskolapszichológusi szolgáltatás az alábbi módon szerveződik át igazodva az újonnan életbe lépő rendelkezésekhez:

• Mivel a diákok nem mehetnek az iskola területére, így a gyermekek pszichológiai ellátása sem valósítható meg iskolai kereteink között.
  • Amennyiben tudok segíteni a felmerülő problémák kezelésében: otthoni feladatszervezés, bezártság, hatékony tanulás, szorongások kezelése, forduljanak hozzám bizalommal.
  • A szülők és a diákok telefonon vagy online formában, skypeon és messengeren kereshetnek konzultáció céljából.
  • A következő időszakban az iskola honlapján a szülőknek és a gyermekeknek szóló anyagok kerülnek kihelyezésre, különböző témá

Ammennyiben kérdésük van, vagy konzultálni szeretnének velem, telefonon kereshetnek a 30/7861548-as telefonszámon 8-16 óra között.

Messengeren, Skypeon is elérhető vagyok előzetes megbeszélést követően.

Mindenkinek sok erőt, kitartást, és egészséget kívánok a következő időszakhoz!

Üdvözlettel:

Schlőgel Nikolett

Iskolapszichológus

Vélemény, hozzászólás?

Az email címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöljük.